chasdatyvidsich (chasdatyvidsich) wrote,
chasdatyvidsich
chasdatyvidsich

Молодь вшанувала пам’ять студента Ігоря Індила

У Києві біля Шевченківського районного управління міліції відбулось вшанування пам’яті студента Ігоря Індила, який загинув внаслідок катувань у правоохоронних органах у 2010 році.
 
Акція розпочалася 17 травня 20:00 та закінчилася 18 травня о 8:00. Присутні поклали квіти і запалили свічки. Так молодь вшанувала пам'ять про Ігоря Індила, а також інших жертв міліцейського свавілля.
Крім того, група активістів провела невелике театралізоване дійство. Вони переодягнулися в опудала у формі міліціонерів. Двоє з них несли дерев'яну клітку, до якої була причеплена табличка, з одного боку якої було написано "Система працює!", з іншого - "Хто наступний?".

Близько 30 активістів провели ніч біля райвідділу міліції. Так громадськість намагається привернути увагу суспільства та висловити свій протест щодо системних правопорушень в правоохоронних органах. Активісти вимагали покарати винних у смерті Ігоря Індила. «За канонами будь-якого права людина, яка вчинила злочин має бути покарана», - каже студент Павло Вишневський.

Саме в цей день — в ніч iз 17 на 18 травня 2010 року — загинув студент Київського педагогічного коледжу ім. Макаренка Ігор Індило. До свого двадцятиріччя хлопець не дожив кілька годин. Сьогодні йому мало б виповнитися 21 рік.Акція проходила без будь-якої організаційної та політичної символіки в рамках кампанії «Ні, поліцейській державі!».

Як повідомлялося, в травні минулого року І. Індило вночі був доставлений до Шевченківського райуправління міліції, а на наступний ранок був знайдений мертвим у камері.
Головне управління МВС у Києві назвало причиною його смерті закриту черепно-мозкову травму, яку він отримав нібито після падіння з ліжка через сильне алкогольне сп'яніння.
У квітні 2011 року справу про загибель І. Індила передали на дорозслідування. Суд постановив, що потрібно провести оперативно-розшукові заходи для з'ясування певної інформації, зокрема про одного зі свідків.


Tags: акція, міліцейське свавілля, індило
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments