chasdatyvidsich (chasdatyvidsich) wrote,
chasdatyvidsich
chasdatyvidsich

Прес-конференція: Студенти проти деградації освіти

В рамках кампанії «Проти деградації освіти» у вівторок, 21 червня, під стінами Кабінету Міністрів України (вул. Грушевського, 12/2) відбудеться студентська прес-конференція.
 

  Студенти виступають проти дій Табачника, спрямованих на знищення української освіти, та закликатимуть урядовців не приймати до розгляду його законопроект «Про вищу освіту» як антидемократичний і такий, що дискредитує Президента.

 

Учасники заходу звертають увагу на корупційний і провокаційний характер табачниківського законопроекту, який дестабілізує ситуацію у молодіжному середовищі.
 

Прес-конференція відбудеться у вигляді театралізованого дійства, в ході якого буде показано як «дешевий клоун» глумиться над освітою та ігнорує вимоги студентства.
 

Молодь вимагатиме відставки Табачника та керівництва міносвіти.
 

Днями, в засобах масової інформації з’явилося повідомлення, що Уряд має на меті 23 червня протягнути табачниківський законопроект «Про вищу освіту».
 

Кампанія «Проти деградації освіти» має на меті захистити освіту, учнів і студентів, вчителів і викладачів від зухвалих дій некомпетентного міністра.

Початок заходу – 13.00
Tags: Студенти, закон, табачник освіта
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments