chasdatyvidsich (chasdatyvidsich) wrote,
chasdatyvidsich
chasdatyvidsich

Прес-анонс: З ТАБАЧНИКА РЕФОРМ ЯК З КОЗЛА МОЛОКА

У День знань, 1 вересня, у восьми містах України відбудуться акції проти реформ міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.

Активісти громадянського руху «Відсіч» мають на меті привернути увагу журналістів та суспільства до минулих здобутків та майбутніх реформ в освіті.

В цей день міністр освіти, який полюбляє публічні виступи та увагу телекамер, не обмине можливості продемонструвати «високий фаховий» та «інтелектуальний» рівень і публічно відзвітується перед Президентом України за виконання своїх обіцянок у царині освіти.

На відміну від інших країн, де студенти і громадяни не мають поняття, хто у них очолює Міністерство освіти, в Україні міністр освіти - справжня зірка та користується великою популярністю серед студентів і навіть має персональний символ у вигляді бородато-рогатої тварини, яка має пристрасть до капусти.

Протести відбудуться під гаслом «З Табачника реформ як з козла молока».

Акції пройдуть в Києві (під стінами президентської адміністрації на вулиці Банковій), в Донецьку (біля облдержадміністрації на бульварі Пушкіна, 34), у Львові (на площі Ринок), а також у Луцьку (біля облдержадміністрації на Київському майдані, 9), Дрогобичі (на вулиці І.Франка біля головного корпусу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка), Черкасах (біля облдержадміністрації на площі Соборній), Вінниці (біля Вежі на вулиці Козицького) та Острозі (на Майдані Незалежності).

Початок акції в Києві, Вінниці, Черкасах, Львові, Луцьку, Дрогобичі о 13.00.

В Донецьку о 14.00, в Острозі – 15.30.
Tags: 1 вересня, Табачник, козел, освіта
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments